FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haberler 31 Temmuz 2021 55 Görüntüleme

Emine Erdoğan’dan Yeşil Vatan açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan; çok sayıda ilimizde art arda meydana gelen orman yangınları ile ilgili “Yeşil Vatan için el birliğiyle yurdun dört bir yanında yepyeni fidanlar yeşertelim” dedi. Erdoğan, Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan bağış kampanyasına destek istedi.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “Geleceğe Nefes” yardım kampanyasına destek isteyen Emine Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Doğada yaşanan her felaket, sayısını asla kestiremeyeceğimiz kadar canın kaybına neden oluyor. Yurdumuzun dört bir yanında çıkan orman yangınları ve yaşanan kayıplar için duyduğumuz acı tarifsiz… Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara şifa diliyorum.

Şimdi gelin, bu yarayı sarmak için hep birlikte gayret edelim. Yangında yok olan bölgelerde ağaçlandırma ve rehabilitasyon çalışmaları devam ederken Yeşil Vatan için elbirliğiyle yurdun dört bir yanında yepyeni fidanlar yeşertelim.Yangın söndürme çalışmalarını büyük bir mücadele ile yürüten kurumlarımıza ve gönüllülere şükranlarımı sunuyorum. Allah’tan vatanımızı her türlü afetten korumasını niyaz ediyorum.”

 

derinodahaber.com

Hits: 16

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

isMobile() && !$detect->isTablet() ){reklam14(); } else if( $detect->isTablet() ){ reklam13(); } else { reklam12();} ?>
Hazır Site by Uzman Tescil