FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 30 Kasım 2021 52 Görüntüleme

Küreselcilerin sahte varyantları dünya halklarını canından bezdirdi.. İçimizde ki hain mason Prof’lar …

Küresel 13 ailenin ve onun yanaşması zenginlerinin yeni dünya düzeni oluşturmak adına uydurdukları sahte korona varyantları tüm Dünya’da halkı bezdirdi.

Sahte varyantlarla Dünya bir oyuna sürükleniyor. Küreselcilerin aşı ve ilaç satmak, yeni dünya düzeni kurup insanlığı hizaya getirmek için kurguladıkları planlar halkı canından bezdirdi, tüm dünyada gösteriler direnişler başladı. Türkiye’de ki piyonları bazı mason siyasiler, mason doktorlar sahte pandemi yaygarası yapıp insanları küresel ilaç firmalarının onaylanmamış mRNA aşlılarını vurmaya zorlamaları artık ayyuka çıktı. Küresel ilaç firmaları ve masonik yapılardan ödüller alan prof’lar hergün halka yeni korkular pompalıyor.

Tüm bunlar yaşanırken AKP hükümetinin ise sessiz kalması, hatta bu mason prof’lara kendi yandaş televizyonlarda hergün yer vermeside çok düşündürücü. Bilim kurulu üyelerinin de bu küresel masonik ilaç firmaları ile ilişkileri gözden kaçmıyor.  hemen hemen tüm bu aşıyı dayatanların masonik yapılarla içli dışlı olduklarıda gözden kaçmıyor. Eğer bunların dernek ve kendi hesapları incelenirse dışarıdan küresel sermaye ve aşı firmalarından beslendiği ortaya çıkacaktır. Yurtdışından fon alıp korku salmak vatana ihanettir. Birgün bu hesaplar hukuk geldiğinde sorulacaktır kimsenin şüphesi olmasın.

Araştırmacı yazar Murat Akan mehmet Ceyhan hakkında neler anlatmış.

Tam kapanma kararının ardından tepki alan isimlerin başında gelen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan‘a ilginç bir ödül geldi.

Kanal kanal gezen ve açıklamalarıyla tartışma konusu olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, masonların görünen yüzü ve uzantısı olarak bilinen Rotary Kulübü’nden “Meslekte Üstün Hizmet Ödülü” aldı.

Sosyal medya hesabından ödülü paylaşan Mehmet Ceyhan, “Beyoğlu Rotary kulübünden “Meslekte Üstün Başarı” ödülü” notunu düştü.

Son dönemde artan tepkilerin ardından Mehmet Ceyhan’a böyle bir ödül verilmesi dikkat çekti.

Halkı tehdit eden Bingür Sönmez’i hatırlattı

Öte yandan bu ödül, Rotary Kulübü‘ne bağlantısıyla bilinen Prof Dr. Bingür Sönmez’i akıllara getirdi. Rotary Kulübü‘nde ‘hokkabazlık’ yaptığı görüntülerin ortaya çıkmasıyla kayıplara karışan Bingür Sönmez, ekranlarda halka korku pompalaması ve “köpek gibi aşı olacaklar” tehdidiyle biliniyor.

Bir diğer mason rotaryen Birgür Sönmez

Mason kuruluşunda ‘şaklabanlık’ yaptığı ortaya çıktı! Millete hakaret eden Bingür Sönmez, kayıplara karıştı!

Daha önce birçok kez vatandaşlara hakaret eden ancak yargı tarafından haddi bildirilmediği için cesaret bulan, profesörlüğü dışında ‘basit’liklerle gündeme gelen Prof. Dr. Bingür Sönmez, ortadan kayboldu. Mason uzantısı Rotary Kulübü üyesi olduğu ortaya çıkan Sönmez, Akit’in bir Rotary toplantısındaki ‘şaklabanlık’ görüntülerine dikkat çekmesi üzerine kayıplara karıştı. Öte yandan halkı galeyana getirmeye çalışması, kaos ortamına teşvik edici konuşmalar yapması, millete tehdit ve hakaret etmesine rağmen savcılığın hala harekete geçmemesi ise tepki çekiyor.

Millete korku pompalayan, tehdit ve hakaret savuran Bingür Sönmez, Rotary üyesi çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Fox TV’de aşı olmayan vatandaşlar için ” ‘Ben aşı yaptırmam’ diyenler birer vatan haini, onlara kız bile vermeyeceğiz” diyerek provokasyona girişen Prof. Dr. Bingür Sönmez, daha sonra aşı olan ve olmayan vatandaşlara ‘köpek gibi aşı olacaklar’ şeklinde benzetmesiyle hakaret etti.

‘Mason’ olduğu iddia edilen ve masonik yapılarla ilişkisi olduğu belirlen Bingür Sönmez, aşı olmak istemeyenleri ise “Aşı olmayanlara yaşama şansı verilmeyecek” sözleriyle tehdit etti.

Bu tehdit ve hakaretlerin ardından Bingür Sönmez, tepkileri üzerine çekti. Sönmez’in hakaret ve halkı galeyane getirme çabasının karşısında yargının harekete geçmemesi dikkat çekerken arkasındaki yapılar da ortaya çıktı.

Rotary toplantısında ‘şaklabanlık’

Şişli Rotary Kulübü’nün bir toplantısında kulüp üyelerine adeta sihirbazlık numaralarıyla ‘şaklabanlık’ yaptığı belirlenen Bingür Sönmez’in videosu ortaya çıktı.

2010 yılına ait toplantı görüntülerinde Sönmez’in sihirbazlık numaralarıyla rotaryenleri eğlendirdiği görüldü.

Rotary etkinliklerinde sık sık boy gösteriyor

Sönmez’in masonların uzantısı Rotary Kulüpleri’nde birçok etkinliğe katıldığı belirlendi.

2017 yılında, Fenerbahçe Kongre Üyesi Deniz Senelt Kalelioğlu da attığı bir tweette sadece üyeler ve eski başkanlarının katıldığı Şişli Rotary Kulübü‘nün 35. yıldönümü etkinliğinde Bingür Sönmez ile birlikte konuşma yaptıklarını açıkladığı tespit edildi.

Savcılık harekete geçmiyor: Masonlar mı koruyor?

Öte yandan halkı galeyana getirmeye çalışan ve kamuoyuna korku pompalayan Bingür Sönmez, bu suçlarının üzerine millete hakaret ve tehdit etmesine rağmen savcılık harekete geçmemekte ısrar ediyor.

Savcılığın harekete geçmemesi tepkileri artırırken “Bingür Sönmez’i devletin içerisine sızan Masonlar mı koruyor?” sorularını akıllara getirdi.

‘Mason listesi’ni yalanlamamıştı

Sosyal medyada dolaşan bir mason listesinde adı geçen Sönmez’in 14 yıl önce yayınlanan iddia karşısında herhangi bir yalanlamada bulunmadığı ortaya çıkmıştı.

Vatandaşlara “köpek gibi olacaklar” imasıyla hakaret!

Kapadokya Üniversitesi’nin youtube kanalında yayınlanan Alev Alatlı ile Murakebe Günleri programına katılan Kalp ve damar cerrahı Prof. Bingür Sönmez, vatandaşları aşağılayarak son provokasyonuna imza atmıştı.

Vatandaşlara hakaret eden ifadelerde bulunan Sönmez, şu ifadelerle tehditlerde bulundu:

Bir kanser hastasının ‘ben kemoterapi görmek istemiyorum’ demesi, bireysel kararıdır. Bu karara saygı duyarım. Çantasını alır köyüne döner. Ama ‘ben aşı olmak istemiyorum’ deme hakkı yoktur kimsenin. Herkes aşı olmak zorunda. Değil İstanbul, değil Türkiye bütün dünya yüzde 70-80 aşı olmazsa önümüzdeki 4-5 yıl korona pandemisiyle beraberiz. ‘Aşı olayım mı?’ diye soruyorlar. Bu sene de aşı olacağız. Seneye de… Önümüzdeki 10 yıl, her yıl aşı olacağız. Grip aşısı gibi her yıl korona aşısı olacağız. Olmayanlar ne olacak? Olmayanlar, hani köpeklere ‘aşısı var mı?’ diye soruyorlar. ‘Artık insanlara aşınız var mı?’ diye soracaklar. Uçağa binemeyeceklar, toplu taşımaya binemeyecekler, pasaport alamayacaklar. Aşı olmayanlara yaşama şansı verilmeyecek.

Büyük tepki çekmişti

Sosyal medya kullanıcısı vatandaşlar, bu sözlerin ardından büyük tepki göstermişti. Twitter’da “#bingursonmeztutuklansin” etiketi açan vatandaşlar, 50 bini aşkın tweet atarak Sönmez’e tepki göstermiş ve savcılık göreve davet edilmişti. Tepki etiketi, Türkiye gündeminde 1. sıraya oturmuştu.

Ancak 1 ay kadar süre geçmesine rağmen savcılıktan herhangi bir işlem başlatılmadı.

“Vatan haini” provokasyonu yanına kâr kalmıştı!

Profesörlük unvanını kullanarak televizyon televizyon gezen ve basitlikten başka bir davranış sergilemeyen Bingür Sönmez’in provokasyonlarına karşı harekete geçilmemesi vatandaşlar tarafından, “Aleni olarak halkı kışkırtan Bingür Sönmez’in dokunulmazlığı mı var?”, “Bingür Sönmez kimler tarafından korunuyor?”, “Bingür Sönmez’i koruyanlar için de savcılık harekete geçecek mi?” tepkilerine yol açmıştı.

“‘Ben aşı yaptırmam’ diyenler vatan haini”

Aşı yaptıracak ve yaptırmayacaklar arasında kışkırtan açıklamalarda bulunan Bingür Sönmez, kuralları kendilerinin koyacağını ima ederek ahkam kesmiş ve şu ifadelerde bulunmuştu:

Ben aşı yaptırmam diyenler vatan haini! Onlara kız bile vermeyeceğiz. Resmi dairelere giremeyecekler. Okullara gidemeyecekler. İnsan vücudunun dokunulmazlığı nedeniyle mecbur etme şansımız yok ama kurallar koyacağız. Nasıl sokağa çıkmanın kuralları var, aşıda da kurallar koyacağız. Resmi daireler giremeyecekler, otobüslere binemeyecekler, toplu taşımadan faydalanamayacaklar. Başka bir çare yok.”

“Espri yaptım” diyerek tükürdüğünü yalamıştı! Tepkinin ardından “vatan haini”nden çark

Bu skandal sözlerinin ardından büyük tepki tolayan Prof. Dr. Sönmez, “Espri yaptım” diyerek tükürdüğünü yalamıştı. Twitter’da on binlerce tweet atan vatandaşlar, “#haddinibilbingursonmez” etiketini Türkiye gündemine taşımış ve Sönmez bu tepkilerin ardından şu açıklamayı yapmıştı:

“Pandemi döneminde herkesin aşı olması gerekir. Devlet herkesin aşılaması için bir kanun yapamaz. Ama aşıya zorlayabilir. Toplumun yüzde 70-80’i aşılanmadan aşı başarılı olamaz. Bunu anlatmak için televizyon programına katıldım. Aslında kimseye vatan haini demek istemedim. Aşı olmanın bir vatanseverlik olduğunu vurgulamak istedim. Bunun dışında diğer sözlerimi espri olarak söyledim. Açıklamalarım amacından saptırıldı. Kimseyi vatan hainliği ile itham etmiyorum. Ama aşı kampanyasına katılmak bir vatandaşlık görevidir. Bakanlığımızın da bu konuda çok katı kurallar koymasını bekliyorum.”

Fatih Altaylı’nın kulağına üfledi, hükümeti hedef aldı

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı, geçtiğimiz haftalardaki köşe yazsısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ‘ölüm sayılarını gizlemekle‘ itham ederek, bir mektup yayınlamıştı. Bakan Koca daha önce defalarca açıklamış olmasına rağmen ölüm belgesinin nasıl hazırlandığını yeniden anlatmak durumunda kalarak Altaylı’ya, “Öncelikle araştırmacı bir gazeteciye yakışan kendi belgesini kendisi temin ederek arkasında durmasıdır. Vatandaştan mektup geldi, ben söylemiyorum bir arkadaşım söyledi ama kim olduğunu söyleyemem yaklaşımı gazetecilik değildir. İddia sahibi iddiasını kanıta dayalı ortaya koymalı ve arkasında da durmalıdır.” cevabını verdi. Altaylı, Bakan Koca’nın cevabından sonra kaynağını açıklayarak, “Bu bilgiyi ve belgeyi bana veren tüm Türkiye’nin tanıyıp saygı duyduğu Prof. Dr. Bingür Sönmez’dir.” dedi.

Pandemi nedeniyle vatandaşları itham etti

Fatih Altaylı’nın ‘tüm Türkiye’nin tanıyıp saygı duyduğu Prof.’ diyerek güzellediği Bingür Sönmez, sürecin en başından bu güne kadar ‘felaket tellalığı’na soyunarak halka korku pompalayanlardan birisi oldu. Prof. Sönmez, 28 Mart günü yaptığı açıklamasında, ‘Büyük bir felakete gidiyoruz’ ifadelerini kullanarak hastalığı yaymak konusunda umrecileri suçlamıştı: “Ama biz umreden dönenleri kontrol etmedik. Oralara gittiler ve hastalığı yaydılar”

Topluma korku pompalamıştı: Toplu mezarlar bile yetmeyecek

Her seferinde Fatih Altaylı’ya konuşarak topluma korku pompalayan ve satır aralarında da Müslümanları hedef alan Prof. Sönmez, 8 Nisan’da, “Dikkatli olmazsak toplu mezarlar da yetmez.” demiş ve mübarek Ramazan ayı üzerinden Müslümanları şöyle hedef almıştı:

“Fatih bey, Ramazan geliyor. Tüm uyarılara rağmen toplu iftar yapmak isteyenler, teravih namazı organize etmek isteyenler, bunu gizlice de olsa yapmaya kalkışanlar olacaktır. Onlara karşı çok dikkatli olmamız gerekir.”

Prof. Sönmez bu açıklamasında da umrecileri hedef göstererek şunları söylemişti:

“Koca koca bilim insanları konuşuyor ama bizde patlamaya neden olan unsurlardan birinin umreciler olduğunu söylemeye kimse cesaret edemiyor.”

“Hastaneler yüzde yüz oranında doldu” yalanı

Sönmez, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın defalarca açıkladığı yoğun bakım doluluk oranı yüzdelerine aldırış etmeden, 1 Aralık tarihinde şu ifadelerle halkı kışkırtma çabalarına devam etti:

“Corona için tahsis edilmiş servis ve yoğun bakım yatak sayılarına bakıldığında hemen her hastanede doluluğun yüzde 100 olduğu görülecektir. Bu da durumun vahametini açıkça ortaya koymaktadır.”

 

Hits: 18

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

Ufukta erken seçim mi var?

Ufukta erken seçim mi var?

isMobile() && !$detect->isTablet() ){reklam14(); } else if( $detect->isTablet() ){ reklam13(); } else { reklam12();} ?>
Hazır Site by Uzman Tescil
Open chat
Haberin Adresi
Haberin Adresi
Haberin Adresi