FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 14 Aralık 2021 60 Görüntüleme

Milli Görüş partilerinin siyonistler tarafından kapatılma süreci ve yeni tetikçileri saadet partisi..

Temel Karamollaoğlu, Mustafa Balbay’a konuştu: ‘Yeniden Refah’ iddiası

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, gazetemiz yazarı Mustafa Balbay’ın gündeme dair sorularını yanıtladı. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Yolun başında Amerika’ya, İsrail’e sözler vermiş, düşe kalka onları tutmaya çalışıyor” diyen Karamollaoğlu, iktidarın Yeniden Refah Partisi’yle kurduğu temasa dikkat çekti.

İktidarın Fatih Erbakan liderliğindeki Yeniden Refah Partisi‘yle ilişkilerine dikkat çeken Karamollaoğlu, “Şimdi Yeniden Refah Partisi’ne bir destek var. Bu belli. Yasaya göre kapatılan partinin adında parti kurulamaz. Bu da açık. Bakalım, mahkemeye verdik. Fatih Bey’e (Erbakan) partide yer verdik, böyle bir tercih yaptı” ifadelerini kullandı. hatırlarsanız Refah partisi fransa mason locasının gönderdiği bir mektupla kapatılmıştı.

peki sormazlar mı adama bu parti kurulduğu anda niye dava açmadınız da, Yeniden Refah Partisi büyümeye başladığı ve aradan üç yıl geçtikten sonra niye dava açtınız. küreselcilerin piyonu Milli Görüş camiasında da İngiliz temel diye lakap takılan Temel karamollaoğlu, seçime yakın partinin kapatılması için dava açıyor. 4 partisi kapanan Milli görüş partilerinin tamamı mason locaları tarafından baskı ile kapatılmıştı. Şimdi ise mason localarının tetikçiliğini saadet partisi aldı.

HDP kapatılmasın diyen, Demirtaş özgür kalsın diyen Temel Karamollaoğlu, bu günlere gelmesinde Emeği olan, hatta Erbakan hoca olmadan bir hiç sayılan ve adı sanı dahi duyulmayacak olan Karamollaoğlu, Erbakan Hocanın evledının partisinin kapatılması için mahkemeye veriyor. üç yıldır neden sesiniz çıkmıyordu, kimlerden talimat aldınız onu da açıklayın.

Temel Karamollaoğlu’nun bu Erbakan kini hiç bitmiyor, Fatih Erbakan ile konuşmalarını inkar edip farklı cümleler kuruyor.  Milli görüş partilerinin 4 partisi siyonist masonlar tarafından kapatılmıştı, şimdi de Erbakan hocam vefaat ettikten sonra evladının kurduğu parti sözde Erbakan hocanın izindeyiz diyen saadet partisi tarafından kapatılacak.

Sosyal medyadan Temel Karamollaoğlu’na tepki gecikmedi.

 

refah partisinin kapatılması ise fransa yüce konseyinin gönderdiği talimat mektubu ile ortaya çıkmıştı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin iç işlerine karışanları unutmadık. ve unutanlar için hatırlatıyoruz.. önce yayınlanan bu belgeyi okumayanlar için tekrar gündeme getiriyoruz. O zamanki oynanan tiyatroyu şimdi daha iyi anlıyoruz.

işte masonların o mektubu

Fransız Yüce Konseyi vasıtasıyla Türkiye büyük mason locası üstadı Necip Arıduru’ya :

Üstadı bulunduğunuz Türkiye büyük mason locasında meydana gelen skandallar, endişe verici talihsiz olaylardır. Büyük locanızda irşad edilmiş bazı masonlar, masonluğun vakarına ve yeminlerine ihanet etmişlerdir. Bu kişiler, en gizli toplantılara kadar bütün faaliyetlerimizi mikro kameralar aracılığıyla kaydetmiş bulunmaktadır; bu affedilmez dikkatsizlik, çok ciddi neticeler doğurmuştur. Mason olmayan milyonlarca kişi eski ve kabul edilmiş İskoç Riti’nin törenlerine ve sırlarına şahit olmuş durumdadır.

Ayrıca tapınaklarınızda başıboş dolaşan bu ‘dönek masonlar’,33’üncü derecedeki kutsal ayin ve törenleri kaydetmişlerdir; bu filmlerin, gerici ve islâmcı bir televizyon kanalı aracılığıyla yayınlanması sonucunda milyonlarca Türk seyircisi, aşağı derecelerdeki biraderlerimiz tarafından bile bilinmemesi gereken kutsal ayini, ne yazık ki, izlemiştir.

İsrail yüce konseyi,bu skandalla ilgili tahkikata başlamıştır. Nizamnamemiz mucibince, konu hakkında tahkikat yapmaya yetkili tek otorite olan İsrail yüce konseyi, olayın müsebbiblerini açıklama, gerekli önlemleri alma ve 27 mart 1997’ye kadar geniş bir tutanak fezlekesi hazırlama görevini bize tevdi etmiştir. Tebliğ tezkeresinde Refah Partisi yönetimindeki hükümetin cemiyetimize karşı bir tavır koyduğu belirtiliyor, biz de aynı düşünceyi paylaşıyoruz. Türk Hükümeti başlangıçtan itibaren dincilerin zorlamalarına boyun eğmiştir. Bilhassa Refah Partisi ve yöneticileri bir TV vasıtasıyla; masonluk ilkelerine aykırı yayınlara hoşgörü göstermişlerdir. Hükümet localarımıza baskı uygulayarak, adli tahkikat açarak ve polisi arşivlerimizi aramayla görevlendirerek,düşmanca tavrını belli etmiştir. Bu baskıyı, derhal ortadan kaldırmak kaçınılmaz görülmektedir.

RP’sinin tutumu kâfi derecede açık olduğundan, Fransa Yüce Konseyi ılımlı bir hükümetin teşkil edilmesinin elzem olduğuna hükmetmektedir. Buna binaen Fransa Yüce Konseyi ‘Kardeşçe’ şunları tavsiye eder:

1-Türk basınındaki ve ilgili kuruluşlardaki biraderleri örgütleyin ve Refah Partisini iktidarı bırakmaya mecbur etmek için gerekli diğer bütün tedbirleri alınız.

2-RP’nin itibarının tamamen yok olması ve seçmenlerinin ümidini kaybetmesi ile neticelenen siyasi bir konjoktür oluşturun.

3-Her çeşit belgeyi, tutanağı, sirküleri ve riskli mektupları büyük sekreterlikten uzak tutun.

4-Locaların toplantılarını belli bir zamana kadar, alışılmış merkezlerde gerçekleştirmekten kaçının.

5-Size ikinci bir talimat ulaştırılıncaya kadar müracaat edenler konusunda son derece dikkatli işlemler yapın;aynı yanlışlıklara düşmeyin.

6-Mason olmayanların ve mason cemiyetinden çıkarılmış eski masonların tapınaklara girişine kesin bir şekilde mani olun.

7-Masonluğa ihanet etme suçunu işlemiş masonlara karşı tahkikatlara devam edin. Dönekleri,İskoç Riti’nin prensiplerine,adetlerine ve geleneklerine uygun bir şekilde cezalandırın.

8-Masonluk aleyhindeki radyo, gazete, televizyon, kitap, dergi gibi yayınları izleyip bunlara mani olun. Refah Partisine mensup islâmcı basını ekonomik, siyasi ve adli baskı yoluyla görevini yapamaz hale getirin.

9-Bağımsız büyük komitemiz’e bu skandala yol açan belirsizlikle ilgili ayrıntılı bir tutanak fezlekesi hazırlamakla görevlendirin ve neticeleri fransa yüce konseyine bildirin.

14-Şubat-1997

Fransız Yüksek Konseyi

 

Hits: 23

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil
Open chat
Haberin Adresi
Haberin Adresi
Haberin Adresi