FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 21 Aralık 2021 62 Görüntüleme

mRNA aşılarının mucidi Dr. Malone uyardı: Çocuğunuza aşı yaptırmadan önce geri dönüşü olmayan bir karar olduğunu bilin.

mRNA aşılarının mucidi Dr. Malone uyardı: Çocuğunuza aşı yaptırmadan önce geri dönüşü olmayan bir karar olduğunu bilin. -Mimarı-olduğum mRNA aşı teknolojisine dayanan bu genetik aşı hakkındaki bilimsel verileri size bildirmek istedim. Anne babaların bilmesi gereken üç konu var:

Birincisi, çocuklarınızın hücrelerine bir viral gen enjekte ediliyor. Bu -gen- proteinler genellikle çocukların kritik organlarında kalıcı hasara neden olur. -Beyinleri ve sinir sistemi -Kan pıhtıları dahil kalpleri ve kan damarları -Üreme sistemleri -Ve Bu aşı, bağışıklık sistemlerinde temel değişiklikleri tetikleyebilir. – Bununla ilgili en endişe verici nokta, bu hasarlar bir kez oluştuktan sonra onarılamaz olmalarıdır. – Beyinlerindeki lezyonları düzeltemezsiniz – Kalp dokusundaki yara izini onaramazsınız.

Genetik olarak sıfırlanmış bir bağışıklık sistemini onaramazsınız ve bu aşı, ailenizin gelecek nesillerini etkileyebilecek üreme hasarına neden olabilir. – Bilmeniz gereken ikinci şey, bu yeni teknolojinin yeterince test edilmemiş olmasıdır.

Riskleri gerçekten anlayabilmemiz için en az 5 yıllık teste ihtiyacımız var. – Yeni ilaçların zararları ve riskleri genellikle yıllar sonra ortaya çıkar – Kendi çocuğunuzun insanlık tarihindeki en radikal tıbbi deneyin parçası olmasını isteyip istemediğinizi kendinize sorun.

Son bir nokta: Çocuklarınız ebeveynleri veya büyükanne ve büyükbabaları için tehlike oluşturmaz.

Google çevirisiyle açıklama şu şekilde

Benim adım Robert Malone ve sizinle bir ebeveyn, büyükanne ve büyükbaba, doktor ve bilim adamı olarak konuşuyorum. Genelde hazırlıklı bir konuşmadan okumam ama bu o kadar önemli ki her bir kelimeyi ve bilimsel gerçeği doğru anladığımdan emin olmak istedim.

Aşı araştırma ve geliştirmeye adanmış bir kariyerle bu beyanın arkasındayım. COVID aşısı oldum ve genellikle aşıdan yanayım. Tüm kariyerimi bulaşıcı hastalıkları önlemenin ve tedavi etmenin güvenli ve etkili yollarını geliştirmeye adadım.

Bundan sonra, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilmeniz için bu açıklamanın metnini yayınlayacağım.

Çocuğunuza enjekte etmeden önce – geri dönüşü olmayan bir karar – yarattığım mRNA aşı teknolojisine dayanan bu genetik aşı hakkındaki bilimsel gerçekleri size bildirmek istedim :

Ebeveynlerin anlaması gereken üç konu vardır:

Birincisi, çocuklarınızın hücrelerine bir viral genin enjekte edilmesidir. Bu gen, çocuğunuzun vücudunu toksik sivri proteinler yapmaya zorlar. Bu proteinler genellikle çocukların kritik organlarında kalıcı hasara neden olur.

 • Beyinleri ve sinir sistemi
 • Kan pıhtıları dahil kalpleri ve kan damarları
 • Üreme sistemleri ve
 • Bu aşı, bağışıklık sistemlerinde temel değişiklikleri tetikleyebilir

Bununla ilgili en endişe verici nokta, bu hasarlar bir kez oluştuktan sonra onarılamaz olmalarıdır.

 • Beyinlerindeki lezyonları düzeltemezsiniz
 • Kalp dokusundaki yara izini onaramazsınız
 • Genetik olarak sıfırlanmış bir bağışıklık sistemini onaramazsınız ve
 • Bu aşı, ailenizin gelecek nesillerini etkileyebilecek üreme hasarına neden olabilir.

Bilmeniz gereken ikinci şey, bu yeni teknolojinin yeterince test edilmemiş olmasıdır.

 • Riskleri gerçekten anlayabilmemiz için en az 5 yıllık teste/araştırmaya ihtiyacımız var.
 • Yeni ilaçların zararları ve riskleri genellikle yıllar sonra ortaya çıkar

Kendi çocuğunuzun insanlık tarihindeki en radikal tıbbi deneyin parçası olmasını isteyip istemediğinizi kendinize sorun.

Son bir nokta: Çocuğunuzu aşılamanız için size vermelerinin nedeni bir yalan.

 • Çocuklarınız ebeveynleri veya büyükanne ve büyükbabaları için tehlike oluşturmaz
 • Aslında tam tersi. COVID’e yakalandıktan sonra bağışıklıkları, dünyayı değilse de ailenizi bu hastalıktan kurtarmak için kritik öneme sahiptir.

Özetle: Bir ebeveyn olarak sizin ve çocuklarınızın birlikte yaşamak zorunda kalabileceğiniz aşının bilinen sağlık riskleri göz önüne alındığında, virüsün küçük risklerine karşı çocuklarınızın veya ailenizin çocuklarınızı aşılamanın hiçbir yararı yoktur. hayatlarının geri kalanı.

Risk/fayda analizi yakın bile değil.

Bir ebeveyn ve büyükanne ve büyükbaba olarak size tavsiyem, çocuklarınızı korumak için direnmeniz ve savaşmanızdır.


Açıklama, Unity Project ve Global Covid Summit’in ev sahipliğinde 12 Aralık’ta düzenlenen bir canlı yayın etkinliğinde yapıldı. Dr. Robert Malone ve diğer önde gelen doktorlar, son Doktor Beyannamesi güncellemelerini , sağlıklı çocukların neden aşılanmaması gerektiğini ve ilişkili riskleri tartıştılar 

Hits: 20

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

isMobile() && !$detect->isTablet() ){reklam14(); } else if( $detect->isTablet() ){ reklam13(); } else { reklam12();} ?>
Hazır Site by Uzman Tescil
Open chat
Haberin Adresi
Haberin Adresi
Haberin Adresi