FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Rüya tabirleri 8 Mayıs 2021 20 Görüntüleme

Rüyada Devlet başkanı Görmek ne anlama gelir

Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder

Rüyada görülen devlet başkanı hayırlı yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin iş hayatında güzel ve hayırlı sonuçlar elde edeceği şeklinde yorumlar mevcuttur. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçirdiği dönemlerin sona ereceği ve kısa süre içinde her şeyin düzeleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen devlet adamı ya da devlet başkanı kişinin sıkıntılı günlerin sona ereceği ve kişi azmederek bu sıkıntıları günleri atlatacağına yorulur. Hayırlı şekilde yorumlanan devlet başkanı görme rüyası rüyayı gören kişinin iş yerinde de başarılı olacağı şeklinde yorumlanabilir. Makam ve mevkiyi ifade eden devlet başkanlığı; kişinin gerçek hayatta mevkisinin ve makamının artacağına da işaret eder.

Aynı zamanda kişinin çok uzun zamandır yapmak istediği ancak maddi ve manevi sıkıntılardan fırsat bulamadığı zamanların geride kaldığı artık hedeflerine de ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada devlet başkanı görmek hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Uzun zamandır kişiyi huzursuz eden durumların ortadan kalkacağı ve her şeyin yavaş yavaş yoluna gireceği şeklinde de yorumlar mevcuttur. Eğer kişi ticaretle uğraşıyorsa işleri çok artacak ve düzelecektir. Kişi bol ve helal para kazanacaktır. Daha önceden borçları varsa kişi bu borçlarını ödeyecek ve maddi olarak ciddi anlamda rahatlayacaktır.

Öğrencinin Rüyasında Devlet Başkanı Görmesi

Rüyayı gören kişi öğrenci ise rüyasında devlet başkanı görmesi bu öğrencinin okulunu başarılı bir şekilde bitireceği ve iyi bir işe gireceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kişi öğrencilik bittikten sonra girdiği işte çok hızlı yükselecek ve iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Devlet Başkanıyla Konuşmak

Rüya sahibi rüyasında devlet başkanı ile konuştuğunu görüyorsa, uzun süredir devam eden sıkıntılı günler bitecek ve çok kısa sürede kişi rahatlayacaktır. İşe girmek isteyen kişiler için de önemli mevkilerde bulunan bir kişiden yardım alacağı ve böylece işe gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Devlet Başkanını Misafir Etmek

Rüya sahibi rüyasında devlet başkanı misafir ettiğini görüyorsa kişinin yine iş hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler olacağı, yeni başlayacağı bir işe girdikten sonra kişinin maddi sıkıntılarının biteceği ve bolluk bereket içinde bir yaşam süreci şeklinde yorumlanır. Devlet başkanına ikramda bulunmak kişinin maddi manevi sıkıntılarının tamamen sona ereceğine de işarettir.

Rüyada Devlet Başkanının Yürürken Görmek

kişinin rüyasında devlet başkanının yürürken görmesi yine işle alakalı yorumlanan rüyalardan biridir. Kişinin işle ilgili sorunları çok kısa süre içinde çözecek, maddi açıdan zarar göreceği bir işten uzaklaşacak ve maddi anlamda olanaklarını geri katılacaktır.

Rüyada Devlet Başkanı Görmek ile ilgili diğer yorumlar

Rüyada devlet başkanıın ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek, hayra işâret eder. Rüyada devlet başkanını üzgün ve gazaplı yahut perişan bir vaziyette görmek, kendisi ve ülkesi için şerre işâret eder. Bekâr bir kimsenin rüyada devlet başkanını görmesi, evlenmeye işâret eder. Evli bir kimsenin rüyada devlet başkanını görmesi, hayra ve dünyalığını düzelmesine işârettir. Kendini devlet başkanına yakın görmek, bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara işâret eder.

Hits: 1

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.