FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, özel haber 16 Nisan 2021 95 Görüntüleme

Siyonistler kimleri harcamadı ki.

Siyonizm kendi evlatlarını yiyen bir canavardır. kendi evladına acımayan başkasına acır mı.

HİTLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki gerçekte kimdi bu adam?
Geçmişiyle, çocukluk dönemiyle, ailesiyle ilgili  kim ne kadar şey biliyordu, ağaç kovuğundan çıkmış değildi ya. Aslında hakkında fazla şey bilen yoktu çünki, hitlerin babası nedensiz bir şekilde “Schicklgruber”olan soyadlarını “hitler” diye değiştrmişti.  Döllersheim, Hitler’in babası Aloys Hitler’in doğum kayıtlarının bulunduğu kasabaydı. Adolf Hitler’in babaannesinin mezarı ve belki de Hitler’le bağı bulunan birçok kişinin mezarı işte bu Döllersheim denen kasabadaydı. Hitler bu mezarlığı ve kasabanın yok edilmesi emrini vererek aynı zamanda tüm geçmişini ve tüm anılarını da kasıtlı olarak ortadan kaldırmıştır. 1930 lu yıllarda bırakın hitlerin geçmişini, resmini çekmek bile yasaktı Aşırı Yahudi düşmanı, öyleki yazmış olduğu “kavgam” adlı kitabı neredeyse tüm dünyayi Yahudilere karşı bir savaşa çağrır gibiydi, okuyanlar bilir.  O dönemde biri kalkıp sende yahudisin nasıl oluyorda bu derece nefret dolusun demiş olsaydı sizce akıbeti ne olurdu ?? Hem Yahudi hem Yahudi düşmanı yoksul bir aileden gelme ama bir anda dünyayı yönetmeye aday lider konumuna geliyor . Bu kadarının filmlerde yaşanması bile zor emin olun ?

Siyonist yahudilerin bir kehaneti  vardı, ilk önce tüm yahudileri dünyada ki tüm ülkelere yaymak, sonra onları Filistin’de toplamak. bu amaçlarına erdiler fakat ingiltere de hedeflerini gerçekleştiremiyorlardı. Çünkü ingiltere koyu Katolik Hıristiyandı ve yahudileri sevmiyorlardı. işte tam bu sırada Tapınak şovalyeleri devreye girip ingiltere krallığına darbe yapıp krallığı ele geçirdiler. şimdi siyonizmin ana merkezi İngiltere’dir.

Gelelim asıl meseleye

bir yolla Yahudileri dünyanın her tarafına yaydılar, ama kehanete göre bu Yahudilerin Filistin’de toplanması gerekirken Siyonist Yahudiler bunu başarımıyorlardı. Bunun için Teodore Hertz devreye girdi. ilk önce yahudiler Filistin’e davet edilecek, gelmeyen olursa bu amaç için gerekirse katledileceklerdi. işte tam burada HİTLER, MUSSOLİNİ, STALİN, ABD, İNGİTERE ve bir çok ülke devreye koyuldu. Aslen Yahudi olan hitler bu işin başını çekiyordu. Çünkü Siyonistler ne yaparlarsa yapsınlar, Yahudiler Almanya, Rusya,Romanya gibi güzel toprakları bırakıp Arap Yarımadasında bir milyardan fazla Müslümanın arasına çöl topraklartına yerleşmek istemiyorlardı.

Tam bu sırada Hitler katliama başladı,  tüm Dünya bu katliama sessiz kaldı, sessiz kalmalarının asıl sebebi ise Yahudilerin korkup Filistin’e dönmeleri içindi. abd, kanada ve başka ülkeler kaçan Yahudilere sınırlarını kapattı, onların sığınma talebini reddettiler. yahudileri Siyonist yahudilerin kuracağı yani İsrail devletine göçe zorluyorlardı. çünkü yahudilerin nüfusu devlet kurmaya yetmiyoru. zaten Tarihlere dikkar edilirse meseleyi daha iyi anlayacaksınız. 1945’te savaş bitti, 1948’de İsrail bağımsız bir devlet kurduğunu ilan etti. Mussolini bir taraftan, Stalin bir taraftan, Abd, İngiltere bir taftan 60 milyondan fazla insanın katledilmesine sebep oldular.

mesele şu, Siyonistler Hitler’i, Mussoliniyi, kullanıp çöpe attılar.

Saddam Hüseyin

33. derece mason olan Saddam Hüseyin’i gençken alıp kullandılar, Suriye’de yaşayıp bir darbe ile Irak’ta devletin başına getirdiler. binlerce müslümanı katletti, Kuveyt’e yerleşmek için Kuveyt’e saldırttılar, İran ile savaştırdılar ve bilinen son, yıkıp yerine yeni kuklalar koydular.

Kaddafi

Libya’da güç verdiler, kullandılar, İslamı değiştirdi, çadırlarında kadınlarla bir harem kurdu, yıkılmam dedi, yıkılacağını anlayınca baş kaldırdı, ve akıbeti belli bir sona gitti. linç edildi ülke üçe bölündü

Suriye ve Esad’lar

hafız Esad, 33. derece mason, yıllarca siyonislerin emriyle hareket etti, öldü mason oğlu oğu esad geçti. Halkına zulmetti, siyonistler tarafından kullanıldı, halka zulmedilirken sesi çıkmadı. onun da akıbeti belli değişmeyen kadere doğru sürükleniyor

Turgut Özal ve demirel

parti kurmadan önce amerikaya gidip gelmeye başladı, Amerikadan icazet aldı, geldi parti kurdu iki dönem tek başına iktidar oldu, abd ve israilin ülkeye yerleşmesinde en büyük pay sahibidir. Cumhurbaşkanı iken rivayetlere göre zehirlendi. Amerika’nın has adamıydı ve harcadılar. Demirel ilk israili tanıyan devlet başkanı oldu. ölene kadar masonların himayesinde yaşadı.

Şimdi gelelim yeni düzene

Erdoğan, parti kurmadan önce Amerikaya 12 defa gitti. Gelip AKP’yi kurdu, Erol mürtecimler ve Abdurrahman Dilipak’a göre zaten Akp’yi Amerika kurmuştu.

Yanlız akp genelbaşkanı ve eşrafı, kullanılanların atılacağını daha anlamadılar. yeni dünya düzeni için halka korona dayatmalarını zulüm şeklinde sunuyorlar. ama ne yaparlarsa yapsınlar, siyonistler için müslümanların bir toz zerresi kadar değeri yok. insanların asıl özelliği musibetlertden ders alması. ama yönetimde olanlar bu kadar ibretlik olaylara rağmen ders almışa benzemiyorlar.

Hits: 33

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.